Menü Kapat

Hizmetlerimiz

NELER YAPIYORUZ

Profesyonel web tasarımı tasarım, yaratıcılık , görselleştirme ve doğal becerileri içerir . İyi tasarlanmış bir web sitesi işiniz için önemli bir pazarlama aracına dönüşebilir . Çekici bir web sitesi sizi rakiplerinizden farklı, özel iş kimliği oluşturur . Bu sayede insanların sizinle bir web sitesi üzerinden temas kurmaları sağlanmıştır. Web tasarımı , özel web varlığı yaratıyor . Web sayfaları HTML , CSS , görüntü ve diğer teknolojiler kullanılarak tasarlanmıştır. Web sitesi tasarımı birçok tasarım hizmetinide içerir. Uygulamada özel teknolojilerden faydalanarak arayüzleri daha çekici ve hoş aynı zamanda kullanıcı dostu web sayfaları hazırlanmaktadır. Web sayfaları hem manevi hem maddi ticari beklentileri içeriebilir. Bu sebeple web sayfaları hazırlanırken içerik, amaç, hedef ve beklentiler çok dikkatli analiz edilmelidir. Planlamalı ve istikrarlı çalışma sayesinde web sayfasından maksimum fayda sağlanır. Özellikle şirketlerin profesyonel isteklerini gerekli bileşenler ile kullanıcıya sunma istekleri dinamik sistemlerin gelişmesine yol açmıştır. Dinamik web sitesi, isimden de anlaşıldığı gibi , sürekli güncellenen çeşitli çekici özelliklere sahiptir. Dinamik bir web sitesi her ziyaretçi için yeni bir çevirimiçi deneyim yaratıyor. Bu da şirketler için tercih sebebi haline gelmiştir.

NASIL YAPIYORUZ

% 100 Özgün ve kurumsal kimliğinizi yansıtan bir çalışma olmalıdır.Web Tasarım en modern trendlerini yansıtmalıdır.Web Tasarım aşamasından sonra XHTML bölümlendirme W3C standartlarına uygun yapılmalıdır.Web sitenizin kolay, hızlı ve kullanımı kolay bir yönetim paneli olmalıdır.Siteniz google ‘da ilk sayfaya çıkmak istediğiniz kelimelere uyumlu bir şekilde programlanmalıdır.Sitenizin ziyaretcileri vermek istediğiniz mesajı rahatca algılayabilmeliler.Siteniz üzerinden firmanız ile rahatça iletişime geçilebilmeli.İnteraktif formlarınız doğru kişilere gerekli bildirimleri iletebilmeli. Web siteniz tüm web browserlardan aynı şekilde sorunsuz görüntülenebilmeli. Web siteniz mobil platformlardan rahatça ziyaret edilebilmeli. Web tasarım çalışması kreatif olduğu kadar, hızlı yüklenmesi için de gerekli optimize çalışmasının yapılması önemlidir.

slide1

E-TİCARET

Son çeyrek yüzyılda yaşadığımız teknolojik devrim, sadece günlük yaşamımızı etkilemekle kalmadı, iş yaşamı ve ekonomik faaliyetlerle ilgili tüm alanları doğrudan yeniden yapılandırmaya başladı. Teknolojinin getirdiği bu yeni yapılanma, yeni ekonomi, e-ticaret, e-iş, e-devlet vs. gibi yeni kavramlarla da bizi tanıştırdı. Bu tanışmayı yalnızca teorik olarak düşünmeyip, pratiğe döken ve uygulamaya geçen kişi ve kurumlar, ekonomik anlamda verimlilik ve rekabet gücü açısından büyük yol kat ettiler.

slide3

SEO

SEO (Search Engine Optimization) kelimelerinin kısaltılmış şekli olup, Türkçe karşılığı Arama Motor Optimizasyonu olarak çevrilebilir. Projeye ve hedef anahtar kelime öbeklerine yönelik çalışmaları içermektedir. Doğru bir şekilde SEO uygulanmış bir web sitesi, Google ve diğer arama motorlarında hızlı bir şekilde üst sıralara tırmanmakta aynı zamanda Google ve diğer arama motorlarında hedef anahtar kelime öbeklerinizde arama sonuçlarınızda rakiplerinizin üstünde görüntülenirsiniz. Bu durum internetteki bilinirliğinizi hızlıca artırmaktadır.

adwords

adwords reklam

Google Adwords reklamı vererek potansiyel müşterilerinize en kısa yoldan ulaşırsınız. Bu reklamları birçok sektörden herkese reklam verme imkanı sağlamaktadır. Burada verilen reklamın ve hedef kitlenizin tespiti ile doğru şekilde reklam vermenizi sağlıyoruz. Bunu yaparken de Google Partner ekibi ile detaylı bir analiz yaparak size reklamlarınızdan maksimum fayda sağlıyoruz. Sektör ve rakiplerinizin detaylı analizi. Sektörünüze ve size hitap eden anahtar kelimelerin arama hacimleri. Reklam bütçenizi doğru şekilde yönlendirme.

web-tasarim

mobil uygulama

Mobil uygulama ve içeriklerle şüphesiz hayatımızdaki birçok olgunun mobile evrildiğini, kullandığımız birçok teknoloji ve servisin mobili desteklediğini bununla birlikte mobil planların ön planda tutulmaya başlandığına şahit oluyoruz. Tüm bunlarla birlikte mobil uygulama geliştiricileri ve yayıncı firmaların kullanıcıları daha iyi anlaması, uygulamalarını ve oyunlarını daha fazla kullanıcıya ulaştırabilmesi, performans olarak en üst düzeyde verimliliği yakalamalarına imkan sağlayacak birçok şirket ve servis ekosistem içinde gelişti. Bu şirketlerin sayılarının gün geçtikçe arttığını görüyoruz, bu yazımızda ise mobil uygulama geliştiricileri ve yayıncılarının iş geliştirme, kullanıcı deneyimini analiz etme, hata raporlama, kullanıcı testi, tanıtım ve pazarlama alanlarında kullanabilecekleri ve faydalanabilecekleri sektörün önde gelen şirketlerini ve ürünlerini sizlere aktarmaya çalışacağız.

promosyon ürünleri

Promosyon ürünleri, müşterilerinizin sizi daha iyi hatırlamasını sağlamakla kalmaz, potansiyel diğer müşterilerinizinde logo ve sloganlarınız aracılığı ile sizi tanımasını ve sizinle irtibat kurabilmesini sağlar.